vize
   

   

Üye Olun ve MED CAMPUS Üyelik avantajlarından yararlanın, forumlara katılın, erken başvuru hizmetinden yararlanın.        Bize Ulaşın: info@med-campus.com 

  Ana Menü
  Yurtdışı Eğitim
  Yurtdışı Üniversite
  Dil Okulları
  Yaz Okulları
  MBA
  Master & Doktora
  Yurtdışı Staj
  Work and Travel
  Sertifika
  Burslar
  Dil Okulları
  İletişim
  Hakkımızda
  Yararlı Bilgiler
  Ön Başvuru Formu
  Belgeler
  Vizeler
  YÖK Denkliği
  Askerlik Tecili
  İngiltere
  Avustralya

 

 

Sunduğumuz tüm İngilizce Dil Okulu eğitim seçenekleri British Council onaylı programlardır.

Yurtdışı Dil Eğitimi

MED CAMPUS Ana Sayfa

Yeni Başlayanlar için Kurslar
Yeni başlayanlar için kurslarda öğrenci temel İngilizce dil bilgisini ve basit iletişim kurma yeteneğini öğrenir. Genelde 4 hafta süren bu program sonucu hiç İngilizce bilmeyen bir kişi elementary düzeyine ulaşır. Sıfır İngilizce ile başlanan bu kursa öğrenci 4 hafta içerisinde İngilizce'nin öğrenilemeyecek bir dil olmadığını görür ve kendisine güven duyar.

Kurs Özeti
Haftalık ders: 30 ders,
Sınıfta öğrenci sayısı: azami 10 , Yaş: en az 16,
Başlangıç tarihi: her ay
Kurs süresi: 4 hafta
Düzey: Sıfır İngilizce
Kurs merkezleri: Bournemouth, Londra, San Francisco, Los Angeles, Boston, New York, Brisbane, Vancouver, Toronto

Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

Genel İngilizce Kursları
Haftada 15 veya 20 ders olarak verilen ve en az temel düzeyden başlayan bu kursların süresi 2 - 48 hafta arası olabilir. Bu program yurtdışında uzun bir dönem kalacak öğrencilere tavsiye edilir. Ders sayısının az olması nedeniyle öğrenci sosyal yaşama daha fazla zaman ayırabilir. Özellikle 16 hafta ve üzerinde kurs yapacak öğrencilere tavsiye edilir. Ancak yaz aylarında kurs yapacak öğrencilerde bu programa katılabilir.

Kurs Özeti
Haftalık ders sayısı:15/ 20
Sınıfta öğrenci sayısı: ortalama 12, Yaş: 16 +
Başlangıç tarihleri: Her hafta
Kurs süresi: en az 2 hafta ,
Seviye: en az temel ,
Kurs merkezleri: Tüm merkezler

Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

Yoğun İngilizce Kursları
Kısa dönemde hızlı gelişme göstermek isteyenler için ideal bir programdır. Haftada 25/ 30 veya 33 ders olarak izlenir. Yoğun programda tüm program etkili ve motive edici bir eğitim için düzenlenir. Deneyimli öğretmenler öğrenciye program boyunca rehberlik eder. Öğretmenler en son metodolojiyi takip eder ve birçok farklı öğretim tekniklerine bağlı kalarak eğitim yaparlar. Her gün derslerde yenilikler yapılır dolayısıyla öğrenci sıkılmaz. Öğrencinin gelişimi düzenli yapılan testler ile saptanır. Derslerde konuşmaya ağırlık verilir. Kurs sonrası öğrenci kurs bitirme sertifikası elde eder.

Kurs özeti
Haftalık ders sayısı:30 /33 ,
Sınıfta öğrenci sayısı: ortalama 12 Yaş: 16+
Başlangıç tarihi: her Pazartesi,
Kurs süresi: en az 2 hafta,
Düzeyler : en az temel
Kurs merkezleri: Tüm merkezler

Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursları
Cambridge Üniversitesi sınavları dünya da en çok bilinen ve geçerli olan sınavlardır. Sınav TOEFL sınavından tamamıyla farklıdır. Öğrenci kursa katılmadan önce çok kapsamlı bir seviye tespit sınavına tabii tutulur. Bu sınav sonucu hangi Cambridge sınav hazırlık sınıfına katılacağı belirlenir. Orta düzey İngilizce bilenler için Cambridge First Certificate, ileri düzeyler için Cambridge Advanced ve profesyonel düzeyler için Cambridge Profeciency sınavları yapılır. Cambridge Sınavları hakkında detaylı bilgi ve sınav tarihleri için http://www.cambridge-efl.org.uk adresini ziyaret ediniz.

Kurs Özeti
Haftalık ders sayısı: 15/30 ders,
Sınıfta öğrenci sayısı: ortalama 12 Yaş: 16+ ,
Başlangıç tarihleri: Eylül, Ocak, Mart,
Kurs süresi : 10-11 veya 12 hafta,
Seviye: Orta ve üzeri
Kurs merkezleri: İngiltere'de tüm merkezler, New York, Boston, Brisbane, Vancouver,Toronto

Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

TOEFL Sınavlarına Hazırlık Kursları
Bu sınavlar özellikle İngilizce eğitimi veren üniversitelere girmek isteyenler için düzenlenir. Kurs özellikle sınav teknikleri, test yeteneği, okuma yetenekleri, not alma ve dinleme yeteneklerini geliştirmeye yöneliktir. Program 4 veya 10 hafta olarak verilir. Bilgisayarda yapılan TOEFL sınavına ise her zaman girilebilir.

Toefl sınavları hakkında detaylı bilgi için: http://www.toefl.org

Kurs Özeti
Haftalık ders sayısı: 20 veya 30,
Sınıfta öğrenci sayısı: ortalama 12 ,
Yaş: 16+
Başlangıç tarihleri: her ay ,
Süresi: 4-10 hafta,
Dil seviyesi: orta ve üzeri,
Kurs merkezleri: Bournemouth, Londra, Amerika'da tüm merkezler

Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

GMAT, GRE, SAT Sınavlarına Hazırlık Kursları
Özellikle Amerika'da MBA, Mastır ve lisans eğitimi yapmak isteyenler için Amerikan Üniversitelerinin şart koştuğu bu sınavlara hazırlık kurslarına her ay katılmak mümkündür. Kurslar genelde 4 hafta süre ile verilir. Haftada 25 saat sınıfta, labaratuvarda veya bireysel çalışma gerektirir. GMAT, GRE ve SAT sınav kursları sadece Amerika okullarında düzenlenir. Kurslara kayıt için kurs başlama tarihinden en az 8 hafta önce MED CAMPUS'a başvuru yapmanız gerekir. Kurs merkezleri: New York, Boston, Washington DC, Chicago, Los Angeles, San Francisco.

GMAT, GRE ve SAT sınavları hakkında detaylı bilgi ve sınav tarihleri için lütfen http://www.kaptest.com adresini ziyaret ediniz.

Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

İş İngilizcesi Kursları
İş İngilizce si kursları özellikle İngilizce yi iş yaşamında aktif olarak kullanan ve en az orta düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip olanlar için düzenlenmektedir. Bu kurs haftada 20 veya 30 ders olarak verilir Bu kurslarda temel amaç katılımcıyı iş yazışmaları, görüşmeleri, sunu yapabilme yeteneği, rapor hazırlama ve telefonda konuşma gibi konularda geliştirmektir.

Kurs Özeti
Haftalık Ders Sayısı:20/30,
Sınıfta öğrenci sayısı: ortalama 12
Yaş: 18+
Kurs süresi: en az 2 hafta,
Dil düzeyi: orta ve üzeri,
Kurs merkezleri: Londra, Brighton, Cambridge, Oxford, Bournemouth, Ramsgate, Bath, Hastings, Eastbourne, New York, Los Angeles, Boston, San Diego, Fort Laudardale, San Francisco, Toronto, Vancouver, Sydney

Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

Yöneticiler ve İşadamları İçin Kurslar (Executive Kursları)
Zamanı değerli olan işadamları, kamu ve özel sektör orta ve üst düzey yöneticileri için özel hazırlanan bu kurslar bire-bir veya küçük gruplarla yapılır. Bu kurslarda temel amaç katılımcının kısa zamanda çok iyi bir gelişim göstermesini sağlamak ve farklı ülkelerden gelen işadamları ve yöneticilerle tanışmalarını sağlamaktır. Yönetici ve işadamları için özel kurslar İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya'da verilmektedir. 

Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

Sertifika ve Diploma Programları ve İngilizce Kursları
Yurtdışında bazı merkezlerde yabancı dil kurslarıyla birlikte mesleki bilgi kursları verilmektedir. Bu kurslar İngilizce dersleriyle birlikte veya ayrı kurs olarak yapılır. Kurslar İş idaresi, pazarlama, halkla ilişkiler, reklamcılık, turizm, ihracat ve ithalat, medya ve uluslararası pazarlama gibi konularda yapılır. Kursların süreleri 4 hafta ile 48 hafta arası değişir. Sertifika kursları özellikle Amerika ve İngiltere'de verilir. 

Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

İngilizce ve Staj Programları
Orta düzey ve üzeri İngilizce dil bilgisine sahip olan ve en az 8 hafta yoğun İngilizce kurslarına katılan öğrenciler yabancı bir şirkette en az 4 hafta en çok 24 hafta ücretsiz staj yapabilirler. Bu sayede gerek pratik dil bilgileri gerekse yabancı bir şirket kültürünü yakından tanıma olanağı bulurlar. İş deneyimi esnasında stajere ücret ödenmez sadece yemeklere ve yol ücretine katkı yapılabilir. Staj süresi öğrenci tarafından saptanır ve 4 ile 24 hafta arası değişir. Staj olanakları MED CAMPUS ve okullar tarafından organize edilir. 

Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

Akademik Yıl Ekonomik İngilizce Kursları
Uzun bir dönem için İngilizce kursu izlemek isteyen ve genelde İngilizce dil düzeyleri ortanın altında bulunan kişilere yöneliktir. Bu kurslar; Genel İngilizce programların içeriğiyle aynı olup katılımcının dil bilgisi, konuşma, yazma, okuma ve dinleme yeteneklerini geliştirmeye yöneliktir. Akademik yıl programlarında diğer bir amaç ise katılımcıyı lisans veya yüksek lisans eğitimi yapabilecek dil düzeyine ulaştırmak ve üniversitelere yerleştirmektir.


Daha Fazla Bilgi için   Http://dilokulu.med-campus.com

 
  Üye Girişi

Kullanıcı Adı :

Şifre :

 Şifremi Hatırlat
 Üye Olmak İstiyorum
MED CAMPUS Forum

Tüm Konular

Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Üniversite

Dil Okulları

İngiltere'de MBA

Work and Travel

Yurtdışı Staj

Vize İşlemleri

Amerika'da Yaşam

İngiltere'de Çalışma 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABD Yeşil Kart Piyangosuna Katılın.

Amerika'da Çalışma ve Oturma İzni Kazanın.

MED CAMPUS Hakkında | Affiliate Programı | Reklam | Bize Ulaşın
© 2004 MED CAMPUS Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.           Kullanım Koşulları | Gizlilik Kuralları 

askerlik tecil